Seksualność czy to seks?

image_pdfimage_print

Posłuchajcie wywiadu z Agnieszką Liberacką – z wykształcenia socjolog, pracownik socjalny, edukator.

Tak o sobie pisze:
Od przeszło 20 lat jestem zawodowo związana ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzinami. Prowadzę szkolenia oraz spotkania poruszające problematykę seksualności osób z niepełnosprawnością oraz edukację seksualną młodzieży. Najbardziej w swojej pracy lubię wspierać ludzi w ich dążeniu do upragnionego celu. Obserwować ich zmagania i proces zmiany, daje mi to satysfakcję i poczucie sensu. Prywatnie jestem wielką fanką polskich gór, dobrej książki, jazdy rowerem i kotów.

Komentarze (4)

 • 12 lutego, 2022 o 14:57

  Super adycja

 • 12 lutego, 2022 o 19:25

  Ta audycja nam się podobała.

 • 13 lutego, 2022 o 11:51

  Super ta ałdycia bardzo nam się podobała jest o kej ! O bej wypowiada się o tym Piotr I Zbyszek Barwicki bo ta ałdycjia osekswalnosci o nie pelnoswalnosci Ta właśnie pani rozmowa o rekoczynach można czegoś.wszystkiego się dowiedzieć dziękujemy za tą ciekawa ałdycie wypowiedzieli się Zbyszek i Piotr że świdra dziękujemy dziennikarza radia sovo

 • 13 lutego, 2022 o 17:53

  Super ♥️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast