Słyszeliście o Kręgach Wsparcia?

image_pdfimage_print

Czy słyszeliście o Kręgach Wsparcia? Kręgi Wsparcia rozpoczęły swoją działalność już w 2015 roku w Warszawie. Wspólnie z PSONI utworzono Kręgi w 8 społecznościach (Gdańsk, Elbląg, Goleniów, Nidzica, Suwałki, Ostróda, Biskupiec i Jarosław); od 2021 roku do projektu wstąpiły nowe Koła (Bytom, Tarnów i Zgierz).

Redaktorzy z Biskupca przeprowadzili wywiad z Pawłem Jordanem – prezesem Stowarzyszenia Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS – Warszawa, Dorotą Gocejn-Kulesz – koordynatorką projektu Bezpieczna Przyszłość w Biskupcu oraz z uczestnikami biskupieckich Kręgów Wsparcia.

Wszystkich słuchaczy z Powiatu Olsztyńskiego zapraszamy do wzięcia Udziału w konkursie!!! Szczegóły w audycji i poniżej.  Wszystkich zainteresowanych Kręgami Wsparcia zapraszamy na stronę: https://kregiwsparcia.pl/

JESTEŚ Z POWIATU OLSZTYŃSKIEGO??? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE:

WYMYŚL HASŁO PROMUJĄCE IDEE KRĘGÓW WSPARCIA
uzupełnij go i wyślij na adres: kregi_wsparcia@psonibiskupiec.pl
(możesz zrobić zdjęcie wypełnionego formularza i wysłać na maila konkursowego)
CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA do 19 marca 2021 r.

Komentarze (4)

 • 10 marca, 2021 o 07:43

  Jesteście super!

 • 12 marca, 2021 o 08:01

  jesteście ekstra dziękuje bardzo

 • 12 marca, 2021 o 17:40

  Super

 • 16 marca, 2021 o 18:02

  Gratuluję rzetelnej audycji i wspaniałej promocji idei budowania kręgów wsparcia pozdrawiamy z Biskupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast