Seminarium o strategii na rzecz osób z niepełnosprawnościami

image_pdfimage_print

W dniu 24 lutego 2021 roku w Biskupcu odbyło się bardzo ważne seminarium pt. „Niezależne życie osób z niepełnosprawnością intelektualną w świetle Strategii na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami 2020 – 2030”. Gościem spotkania był m.in. minister Paweł Wdówik – pełnomocnik rządu do spraw osób z niepełnosprawnościami.

Redaktorzy Radia SoVo przedstawiają relację z tego wydarzenia.

W audycji pytamy Iwonę Leszczuk, kierownik WTZ w Biskupcu: „co to jest SEMINARIUM?”. Pani Jadwiga Marzjan przewodnicząca Zarządu Koła PSONI w Biskupcu tłumaczy, czym jest omawiana na seminarium STRATEGIA NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI 2020-2030. Na seminarium wystąpiła nasza redaktorka Milena Andrzejczyk – pytamy jak się czuła podczas wystąpienia i czym dla niej jest NIEZALEŻNE ŻYCIE.

Seminarium można obejrzeć na stronie FB PSONI Koło w Biskupcu: https://fb.watch/3-cvmMjLb0/

Już niedługo powiemy coś więcej o Kręgach Wsparcia oraz zaprosimy na bardzo ciekawy konkurs. Śledźcie nowe audycje na stronie RADIA SOVO.

Komentarze (5)

 • 5 marca, 2021 o 11:38

  Super

 • 5 marca, 2021 o 12:30

  Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem wsłuchiwaliśmy się w relacje! Profesjonalne podejście do tematu.

 • 5 marca, 2021 o 13:29

  super wywiat

 • 5 marca, 2021 o 17:16

  Gratuluję ciekawej audycji, poruszającej bardzo ważną tematykę oraz kompleksowego i profesjonalnego podejścia do tematu

 • 6 marca, 2021 o 10:18

  Super! Dzięki rządom PIS stać mnie na platwormę , która kosztuje koło 35tyś. zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast