Sonda: Twój najważniejszy list w życiu?

image_pdfimage_print

 W dzisiejszej audycji dziennikarze Radia SoVo z PSONI w Nidzicy postanowili zadać nietypowe pytanie: „Twój najważniejszy list w życiu”? Co odpowiedzieli ich rozmówcy? Zapraszamy do wysłuchania sondy oraz zachęcamy do komentowania!

Komentarze (5)

 • 7 maja, 2021 o 15:44

  audycja była ciekawa do wysłuchania bardzo ciekuje za wysłuchanie adycji

 • 7 maja, 2021 o 19:03

  GODNOSĆ CZŁOWIEKA JEST WAŻNA

 • 10 maja, 2021 o 18:37

  bardzo ciekawa audycja

 • 18 maja, 2021 o 15:05

  addycja jest bardzo ciekowa bardzo dziękuje

 • 20 maja, 2021 o 18:56

  Nigdy nie pisała listu. Dostałam tylko kartkę z Mazur. Dzisiaj napisałam pierwszy list do przyjaciółki Karoliny pozdrawiam. Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast