Spotkania z bliskimi, choinka i… kolędy. Posłuchajcie ich w naszym wykonaniu

image_pdfimage_print

Za co lubimy Święta Bożego Narodzenia? Na to pytanie odpowiada grupa radiowców Radio SoVo z PSONI Koło w Jarosławiu. Radiowcy spotkali się aby opowiedzieć o swoich ulubionych świątecznych momentach oraz aby… zaśpiewać kolędy.

Komentarze (6)

 • 2 grudnia, 2020 o 19:38

  Wzruszyłam się:) Zazdroszczę talentu muzycznego

 • 18 grudnia, 2020 o 16:36

  Audycja petarda! Razem z WAMI śpiewaliśmy kolędy. Było bardzo miło… Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku – słuchacze Jarosław

 • 8 stycznia, 2021 o 18:59

  Bardzo mi się podobało Jak utworzyliście Audycje bo jest dużo rozmowy i pięknie śpiewaliście

 • 22 stycznia, 2021 o 09:35

  bardzo mi się podopało

 • 25 grudnia, 2021 o 17:22

  Bardzo nam się podobają są super ok

 • 27 grudnia, 2021 o 10:27

  Nasze ulubione kolędy to: Dzisiaj w Betlejem, Przybieżeli do Betlejem, Oj maluśki maluśki, Do szopy hej pasterze.
  całe szczęście, że nie musimy ich śpiewać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast