23 kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

image_pdfimage_print

Czy wszystkie materiały umieszczone w Internecie mogą być wykorzystywane? Co to są prawa autorskie? Kto zajmuje się prawami autorskimi? Na te pytania otrzymasz odpowiedź po wysłuchaniu wywiadu ze znawcą tego tematu.

 

Komentarze (3)

  • 23 kwietnia, 2022 o 18:22

    Ta audycja nam się podobała jest super

  • 25 kwietnia, 2022 o 06:38

    Super adycja

  • 26 kwietnia, 2022 o 20:04

    Bardzo lubimy czytać książki w szczególności te podróżnicze oraz odpowiadające o życiu sławnych ludzi. W naszej placówce w czytaniu książek przoduje Ewa, Renata, Ania, Ola i Diana. Uczestniczki te samodzielnie wypożyczają książki i każdego dnia muszą przeczytać choć kilka zdań. Czytanie książek wzbogaca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast