29 stycznia możesz poznać tajemnice schronu w Bytomiu-Miechowicach. Zapraszamy na widowisko

image_pdfimage_print

Zapraszamy pasjonatów historii i militariów do obejrzenia podziemnego schronu, w którym dzięki staraniom członków Stowarzyszenia „Pro Fortalicium” powstała Izba Pamięci upamiętniająca walki o Miechowice ze stycznia 1945 roku. W schronie odtwarzane są efekty syreny, odgłosy karabinów, inscenizacja nalotu bombowego. Właśnie te efekty, pokaz walk na żywo, prezentacja mulimedialna oraz inne atrakcje można zobaczyć podczas widowiska historycznego, które odbędzie się przy schronie w Bytomiu-Miechowicach 29 stycznia 2022 roku o godz. 14-tej, na które zapraszają dziennikarze Radia SoVo UTW Bytom Bożena i Tadeusz Związek oraz organizatorzy – Stowarzyszenie na rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”.Komentarze (4)

 • 28 stycznia, 2022 o 08:31

  Super adycja

 • 28 stycznia, 2022 o 16:41

  Ta audycia bardzo nam się podobała jest super i ok.

 • 28 stycznia, 2022 o 16:57

  Ten filmik nam się podobał jest bardzo super i Ok

 • 31 stycznia, 2022 o 08:06

  Dziękujemy za bardzo ciekawy spacer po podziemnym schronie i zaproszenie na inscenizację. Szkoda, że nie będziemy mogli jej obejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast