Tańczyć każdy może cz. II. – V. Jubileuszowy Jarocki Festiwal Taneczny w Olsztynie

image_pdfimage_print

22.11.2022 r. opublikowaliśmy audycję „Tańczyć każdy może” zachęcającą wszystkich do nauki tańca. Czy nasza audycja zainspirowała Was do rozpoczęcia nauki tańca? Czy polubiliście tę formę ruchu i gimnastyki? Jakie efekty udało Wam się osiągnąć?
W audycji pokażemy, jak tańczą Seniorzy z Warmii i Mazur. Piękne kostiumy, wspaniałe choreografie, świetne przeboje, radość życia, wspólna zabawa, szczęście na twarzach – tak można w skrócie oddać klimat festiwalu. Zobaczcie sami.


Autorzy: Tadeusz Szczubiał, Jan Borysiuk
Radio SoVo udostępnia film z prywatnego kanału YouTube autora filmu

Komentarze (2)

  • 13 grudnia, 2022 o 11:28

    Super adycja

  • 13 grudnia, 2022 o 19:37

    Ten filmik mnie się podobał jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast