Terapia jako hobby czyli hipoterapia. Poznajcie Katarzynę – miłośniczkę koni

image_pdfimage_print

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu audycję, w której w roli głównej wystąpi nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Fijałkowska. Katarzyna od dziecka jeździ konno.

Proponujemy Państwu dwie wersje audycji: klasyczną, tylko do wysłuchania oraz  w formie filmu z napisami (wywiad z p.  Katarzyną).


Podajemy również link do strony Fundacji,  w której Katarzyna uprawia swoje hobby.

https://hipoterapia.org/

Komentarze (4)

 • 10 grudnia, 2021 o 09:37

  Super adycja

 • 10 grudnia, 2021 o 09:46

  BARDZO MNIE SIĘ PODOBAŁA AUDYCJA Z WARSZAWY I ZDJĘŃCIA Z JAZDY KONNO .

 • 17 grudnia, 2021 o 18:39

  Bardzo ciekawa ta audycja chciałam bym dowiedzieć , jak to stało że pani Katarzyna zainteresowała hipoterapią i też chciałam nauczyć konno.

 • 18 grudnia, 2021 o 20:11

  Bardzo ciekawy wywiad. Super prezentacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast