W Łodzi trwa 31. Festiwal Mediów „Człowiek w zagrożeniu”. Czego dotyczy?

image_pdfimage_print

Impreza zakończy się 28 listopada i do tego dnia można na stronie https://kinomuzeum.pl/czlowiekwzagrozeniu/ obejrzeć niektóre filmy dokumentalne i reportaże telewizyjne, które znalazły się w programie festiwalu oraz posłuchać zgłoszonych do konkursu radiowych reportaży.

A za rok zapraszamy do Łodzi, bo jednak najlepiej uczestniczyć w festiwalu „na żywo”!

Komentarze (6)

 • 25 listopada, 2021 o 12:46

  TA AUDYCJA MNIE SIĘ PODOBA

 • 25 listopada, 2021 o 23:30

  Bardzo fajna audycja, szkoda ze nie mirszkam w Łodzi, bo chetnie chodziłabym na festiwalowe projekcje. Dzięku Wam dowiedziakam się, że mogę obejrzeć kn line. Dziękuję

 • 26 listopada, 2021 o 16:37

  audycja o festiwalu w łodzi super np fimach dokumentalnych

 • 26 listopada, 2021 o 16:39

  impreza zakończy się 28 listopada 2021 roku w łodzi

 • 28 listopada, 2021 o 21:17

  Super adycja

 • 13 grudnia, 2021 o 18:41

  Bardzo dziękujemy za pozytywne komentarze. I nie zapominajcie: za rok w Łodzi będzie kolejny Festiwal Mediów Człowiek w zagrożeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast