2 rocznica agresji na Ukrainę

image_pdfimage_print

Mijają 2 lata od agresji Rosji na Ukrainę. Wojna trwa, a każdy dzień przynosi kolejne ofiary.

24 lutego o godzinie 5 rano Rosja zaatakowała Ukrainę! Po aneksji Krymu, Ługańska i Donbasu wojska rosyjskie przekroczyły granice państwa atakując Kijów i inne miasta. Nie mogąc zdobyć celów wojskowych, bombardują miasta, szpitale, obiekty kultury , w których chronią się ludzie ze zburzonych domów, dokonują okrutnych aktów ludobójstwa, giną kobiety i dzieci… blokują pomoc humanitarną, ludzie w oblężonych miastach umierają z pragnienia i głodu…

Komentarze (3)

 • 29 marca, 2022 o 17:49

  Jak wynika z audycji piękną postawę zademonstrowali mieszkańcy, wolontariusze i włodarze miasta Świdnica na Dolnym Śląsku. Duże podziękowania kierujemy do nich i Ukrainki, która już 6 lat mieszka u nas, wrosła i sama pomaga. Brawo !!!
  Audycja potrzebna i jak najbardziej na czasie

 • 31 marca, 2022 o 11:41

  Świetny materiał. Gratulacje dla Prowadzącej za wybór „gorącego” tematu i oddanie głosu paniom z Ukrainy, co czyni audycję jeszcze bardziej przejmującą.

 • 29 lutego, 2024 o 17:04

  Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast