W Zarzeczu w powiecie przeworskim oficjalne otwarcie Dziennego Domu Pomocy

image_pdfimage_print

W Zarzeczu w powiecie przeworskim na Podkarpaciu uroczyście otwarty został Dzienny Dom Pomocy. 10 osób z niepełnosprawnością korzysta w nim z usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Uczestnicy biorą udział w zajęciach plastycznych i muzycznych oraz rehabilitacji. Placówka jest także Hostelem. Osoba z niepełnosprawnością może mieszkać w nim przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzieje się to wtedy, gdy rodzice muszą pilnie wyjechać albo chcą odpocząć. Dzienny  Dom Pomocy utworzyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Z uczestnikami uroczystości rozmawiali Krzysztof Pietluch i Wojciech Gołębiowski.

Komentarze (4)

 • 1 października, 2021 o 21:12

  audycja o zawierzu super

 • 3 października, 2021 o 09:01

  Super! w każdej gminie powinien być taki dom.

 • 7 października, 2021 o 17:34

  Gratuluję, macie piękny ośrodek. Takie projekty trzeba nagłaśniać i popierać. Dzięki za wyczerpujące informacje w audycji

 • 11 listopada, 2021 o 11:40

  Dziękujemy bardzo pozdrawiamy ☺️☺️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast