Wietnam jakiego nie znamy – wywiad z Ewą Grabowską

Redaktorzy Radia SoVo z Warszawy siedzą przy stole na którym leży zeszyt z notatkami
image_pdfimage_print

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wywiad z Ewą Grabowską, która od lat wspiera integrację Wietnamczyków w Polsce. Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji zdjęć redaktorki Radio SoVo WTZ Warszawa Joanny Hajduk z wycieczki do Wietnamu i Kambodży.

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej to zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce:

https://www.facebook.com/wiwpl/

Komentarze (3)

  • 9 maja, 2022 o 06:42

    Super adycja

  • 9 maja, 2022 o 17:35

    Ta audycja nam się podobała jest super

  • 13 maja, 2022 o 06:10

    Jest super ta audycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast