Z pasji i wiary rodzi się sukces – pracownia liry korbowej Stanisława Nogaja

image_pdfimage_print

Instrumenty, które posiadają oryginalne brzmienie, głębię, czystość i perfekcyjność dźwięków oraz różnorodność barw powstają w pracowni Stanisława Nogaja.

Dwadzieścia lat doświadczenia i doskonalenia warsztatu lirniczego przyczyniło się do powstania ponad setki instrumentów, które mają uznanie wśród  takich muzyków, jak Joachim Mencel. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

  1. O pasji, doświadczeniu i warsztacie lirniczym.

2. Prezentacja niezwykłego brzmienia instrumentu.

Fotografia: Wojciech Jarosz

Więcej informacji na stronach:

https://lirakorbowa.com/

https://www.targowiskoinstrumentow.pl/stanislaw-nogaj/

https://lirakorbowa.pl/lutnik/Polska/1/Stanislaw_Wyzykowski

Komentarze (2)

  • 1 listopada, 2021 o 07:58

    ciekawy instrument, można obejrzeć w Etnocentrum w Krośnie

  • 4 listopada, 2021 o 16:35

    Bardzo macie ładne zdolności do grania na różnych instrumentach i mi się bardzo podoba ta ałdycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast