Czy znacie popularny program „Jaka To Melodia”?

image_pdfimage_print

Czy znasz popularny program „Jaka To Melodia”? Chcesz wiedzieć jak wygląda udział w programie i jak się do niego przygotować? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z 47-letnim Sławkiem z WTZ w Mokrzeszowie, który dostał się do tego teleturnieju muzycznego.

Komentarze (8)

 • 18 stycznia, 2021 o 15:33

  Gratulujemy odwagi i realizacji swoich marzeń. Trzymamy kciuki aby następnym razem udało się dostać do programu na żywo. Pozdrawiamy grupa słuchaczy ze Skarszew.

 • 18 stycznia, 2021 o 17:54

  Bardzo ciekawe

 • 18 stycznia, 2021 o 20:09

  Fajna sprawa jest prosta do audycji, bardzo ciekawa

 • 21 stycznia, 2021 o 13:43

  bardzo insertująca audycja i przygoda bohatera audycji, pozdrawiamy słuchacze z Przemyśla

 • Pingback: Radio SOVO nadaje z Mokrzeszowa - mojaswidnica.pl

 • 21 lutego, 2021 o 20:09

  W tej audycji został przeprowadzony wywiad z panem Sławkiem, który wystąpił w teleturnieju „Jaka to melodia”. Słychać, że muzyka to jego pasja i że posiada dużą wiedzę muzyczną. Cały czas doskonali swoją wiedzę.

 • 4 marca, 2021 o 10:54

  to było super dziękuje

 • Pingback: RADIO SOVO NADAJE Z MOKRZESZOWA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast