PSONI Koło w Jarosławiu wydało książkę o self-adwokatach. Możesz ją mieć!

image_pdfimage_print

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu wydało książkę pod tytułem „Kiedy się odważysz. Inspirujące historie o self-adwokatach”. Książka powstała w 2020 roku w ramach projektu „Usłysz głosy self-adwokatów”. Autorką jest liderka Radia SoVo przy PSONI Koło w Jarosławiu dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów Bernadeta Szczypta. Przeprowadziła ona wywiady z 13 self-adwokatami. Wśród nich jest 5 dziennikarzy Radia SoVo: Tomasz Balicki, Natalia Cencora, Krzysztof Pietluch, Sylwek Nalepa i Wojciech Gołębiowski. Rozmawiała z nimi Joanna Basiak.

 

Pod tym linkiem można posłuchać audiobooka pod tytułem „Kiedy się odważysz – inspirujące historie o self-adwokatach”: http://www.psoni-jaroslaw.org.pl/aktualnosci/694-inspirujace-historie-o-self-adwokatach.

Mamy dla Was także wersję tradycyjną książki. Wystarczy napisać, czym dla Ciebie jest niezależne, samodzielne życie. Prosimy  o wypowiedź nie dłuższą niż 10 zdań w tekście łatwym do czytania. E-maile należy przesyłać pod adres bernadeta.szczypta@radiosovo.pl. Na odpowiedzi czekamy do 8 lutego 2021 r do godz.24:00. Autorzy 10 najciekawszych wypowiedzi otrzymają książkę.  Książkę prześlemy pocztą. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin i szczegóły konkursu: https://radiosovo.pl/konkurs-do-wygrania-ksiazka-kiedy-sie-odwazysz-inspirujace-historie-o-self-adwokatach/

 

Komentarze (1)

  • 19 lutego, 2021 o 14:37

    super addycja dziękuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast