Fotografia w przestrzeni Internetu

image_pdfimage_print

Lubimy fotografować i dzielić się z innymi swoimi „zdobyczami” obiektywu wykorzystując  Internet. Pan Tomasz Wajda, który na co dzień zajmuje się fotografią udzielił nam kilka cennych wskazówek dotyczących udostępniania i korzystania ze zdjęć w Internecie.

Komentarze (5)

 • 19 stycznia, 2021 o 10:30

  Bardzo mi się podoba audycja na temat fotografowanie pisze Asia Hajduk z Warszawy

 • 19 stycznia, 2021 o 10:31

  Bardzo mi się podoba audycja na temat fotografowanie pisze Asia Hajduk z Warszawy

 • 19 stycznia, 2021 o 10:35

  fajnie jest robienie audycji na temat fotografowanie pisze Asia Hajduk z Warszawy

 • 19 stycznia, 2021 o 10:56

  Bardzo dziękujemy za audycję jest ona bardzo pouczająca wnosi wiele w nasze życie pozdrawiamy pana fotografa i współtwórców z Rymanowa

 • 25 stycznia, 2021 o 12:45

  bardzo mi się podobało fajny reportaż konkretne zadawane pytania super prawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast