Czym jest platforma komunikacyjna Discord i co ją charakteryzuje?

image_pdfimage_print

W dzisiejszym pandemicznym świecie każde narzędzie pozwalające komunikować się w sieci jest na wagę złota. Większość z nas zna Messengera i Zooma, ale co to jest Discord?

Redaktorzy Radia Sovo z Tczewa rozmawiali z Panem Marcinem Rompa o tym niezwykle ciekawym narzędziu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Marcin Rompa – wieloletni wolontariusz Koła PSONI w Tczewie. Do jego zainteresowań należy: technologia, gry komputerowe , animacja, gra na gitarze elektrycznej oraz montaż filmów. Zaangażowany w wiele projektów multimedialnych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Materiały zawarte w audycji:

Link do oficjalnej witryny Discord

Katalog tematyczny kanałów Discord

Komentarze (3)

  • 21 kwietnia, 2021 o 16:26

    Dziękujemy za przedstawienie nam kolejnego narzędzia do komunikowania się. Super audycja !!!

  • 24 kwietnia, 2021 o 15:01

    super wywiad

  • 4 maja, 2021 o 14:29

    Audycja była ciekawa i pouczająca pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast