Dolny Śląsk pełen tajemnic, zaginionych skarbów i niezwykłych historii

image_pdfimage_print

Ile ludzkich przeżyć tyle historii…Ile skrytych miejsc tyle tajemnic…Ile odnalezionych rzeczy tyle skarbów ! Pozwólcie, że wraz z naszym gościem Panem Łukaszem Kazkiem zabierzemy Was na wyprawę w głąb przeszłości oraz na niezwykłe opowieści o poszukiwaniu, o odkrywaniu, o wyjątkowych znaleziskach…

Zapraszamy do zaglądania i śledzenia kanału naszego gościa: https://www.youtube.com/@lukaszkazekhistorystory

Dziękujemy Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy za umożliwienie nam udziału w tym niezwykłym spotkaniu.

Komentarze (4)

 • 5 kwietnia, 2023 o 14:54

  Super adycja

 • 5 kwietnia, 2023 o 19:50

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa.

 • 15 kwietnia, 2023 o 22:00

  Dolny Śląsk to region o bogatej historii , pięknej przyrodzie i niezwykłych miejscach . To jeden z najczęściej odwiedzanych regionów w Polsce . Zarówno przez polskich , jak i zagranicznych turystów . każdy znajdzie tu coś dla siebie . Dolny Śląsk to przede wszystkim mnogość zabytków .

 • 15 kwietnia, 2023 o 22:03

  Od średniowiecznych zamków poprzez renesansowe pałace , skończywszy na zabytkach współczesnej architektury .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast