Kultura w Sąsiedztwie: Ukraina i Polska – różnice, które nas jednoczą

image_pdfimage_print

Zapraszamy w fascynującą podróż przez różnice kulturowe między Ukrainą a Polską. Prześledzimy obyczaje, tradycje, język i kuchnię tych dwóch krajów. Odkryjemy, jak różnice te wpływają na codzienne życie i wzajemne relacje między narodami oraz co urzekło naszych sąsiadów, gdy zamieszkali wśród nas. Przygotujcie się na ciekawe opowieści i piękno różnorodności kulturowej. Zapraszamy do włączenia się w tę niezwykłą podróż przez nasze bliskie, a jednocześnie różnorodne kultury!

Autorzy: Agnieszka Koprucka, Tadeusz Szczubiał, Jan Borysiuk

Komentarze (3)

  • 15 lipca, 2023 o 06:58

    Super adycja

  • 15 lipca, 2023 o 13:57

    Ta audycia mnie się podobała jest super.

  • 15 lipca, 2023 o 14:45

    Jesienna ” kultura w sąsiedztwie ” to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich , którzy ulwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast