Góry Świętokrzyskie – najstarsze góry w Polsce

image_pdfimage_print

W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc, bez wątpienia Góry Świętokrzyskie do nich się zaliczają. Słuchacze UTW Nysa mogli  się o tym przekonać na wycieczce, gdzie przewodnikiem przez trzy dni był Paweł Wojtyś, który o Górach Świętokrzyskich wie prawie wszystko. Jest on również autorem książki „Z sercem w plecaku”.
W rozmowie ze swoim kolegą przewodnikiem zaproponuje wiele miejsc, które warto zwiedzić, natomiast w materiale wideo niektóre z nich zobaczymy.
Zapraszamy

Komentarze (2)

  • 24 października, 2022 o 06:38

    Super adycja

  • 24 października, 2022 o 07:09

    Ten filmik nam się podobał jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast