Natura od kuchni, relacja z akcji Koła Gospodyń Wiejskich z Wręczycy Wielkiej

image_pdfimage_print

Las jest naturalnym źródłem pozyskiwania ziół, owoców i grzybów. Polska jest w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o powierzchnię lasów. Obecnie powierzchnia lasów w Polsce wynosi ponad 9,2 mln ha. Lasy Polski są bogate w rośliny, zwierzęta i grzyby. Żyje w nich 65 proc. ogółu gatunków zwierząt. Zdecydowana większość to lasy państwowe, z czego ok. 7,3 mln ha zarządzane jest przez Państwowe Gospodarstwo Leśne – Lasy Państwowe.

Link: https://www.lasy.gov.pl/pl

Komentarze (4)

 • 28 października, 2022 o 07:19

  Super adycja

 • 28 października, 2022 o 07:38

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 28 października, 2022 o 16:25

  Lasy państwowe prowadzią , gospodarkę leśną , tj o dbająć przy tym zarządzanych terenów o zachowanie walorów przydrodniczych i krajobrazowych

 • 28 października, 2022 o 16:26

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej audycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast