Czy będziemy mieli jeszcze w tym roku prawdziwą zimę?

image_pdfimage_print

W poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie udali się dziennikarze z naszego oddziału radia w Otwocku. Zobaczcie wynik ich analiz.

Ilustracja: screen TVN Meteo

Komentarze (2)

  • 26 stycznia, 2021 o 09:31

    super ałdycja

  • 26 stycznia, 2021 o 14:47

    Bardzo miło się słuchało, teraz już wiemy jak przewidywano pogodę kiedyś a jak robi się to teraz. Dziękujemy za dawkę wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast