Wieczór z telewizją – gdzie jest program?

Palec z pasikonikiem (zielony owad), z prawej strony pilot do telewizora
image_pdfimage_print

Czy należysz do pasikoników skaczących po kanałach telewizyjnych czy raczej jesteś myszką badającą dokładnie jeden program? Jeśli oglądasz programy w telewizji to przydatne może być korzystanie z ich dziennego planu.

Internet okazuje się być także w tym zakresie niemal niezastąpiony. Nie musisz wydawać pieniędzy na specjalną gazetę, aby być na bieżąco z programem.

Aby znaleźć interesujące nas strony wystarczy w wyszukiwarkę (np. www.google.com , www.bing.com , www.duckduckgo.com) wpisać frazę: program tv.

Zdjęcie listy adresów z nazwą Program TV z wyszukiwarki Google

Spośród wyświetlonych stron wybieramy (testując) tę, która najbardziej nam odpowiada.

Przetesetuj:

https://www.filmweb.pl/program-tv

portal o filmach i z recenzjami filmów, zawiera stronę z programem telewizyjnym na 2 tygodnie, ponad 400 dostępnych kanałów, w tym telewizja naziemna, dostawcy cyfrowi; dla osób, które mają konto na portalu możliwość oznaczania pozycji do obejrzenia

https://tv.wp.pl/

portal ogólnotematyczny, na stronie szeroki wybór programów telewizyjnych, pionowy układ programów, ponadto w serwisie, po zalogowaniu możliwe oglądania stacji telewizyjnych (część bezpłatna, ale ograniczona np. do 90 minut, pozostałe po wykupieniu abonamentu)

https://www.teleman.pl/

po założeniu konta można dostosować program na stronie tak, aby pokazywał te stacje, które lubisz i oglądasz, bardzo czytelna strona

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast