O tym jak powstają ręcznie malowane bombki – opowiada Marta Góralska

image_pdfimage_print

Zapraszamy Was do obejrzenia wywiadu z panią Martą Góralską, która przez wiele lat pracowała w firmie, która ozdabiała bombki.
Pani Marta jest wspaniałą artystką – sama opracowywała wzory ozdabiania, które następnie były powielane przez inne osoby pracujące w tej firmie. Pani Marta jest jednocześnie osobą bardzo ciepłą i kontaktową, która potrafi z niczego wyczarować cudeńka.
Posłuchajcie jak opowiada o swojej pracy, która jest jednocześnie jej pasją.

Komentarze (4)

 • 21 grudnia, 2021 o 19:51

  pięknie, czar i magia 🙂

 • 22 grudnia, 2021 o 22:25

  Ta audycja mi się podobała jak pani Marta o0owidala o swoich bobkach,

 • 23 grudnia, 2021 o 07:52

  Super ałdycia

 • 3 stycznia, 2022 o 22:21

  Super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast