Praca to szansa na samodzielność – rozmowa z Sebastianem Żelozko

image_pdfimage_print

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej codziennie uczą się samodzielności, wykonywania różnych zajęć i odpowiedzialności.  Każdy nas bardzo chciałby być samodzielny i podjąć zatrudnienie, bo to by być samodzielnym finansowo i odpowiadać za swoje decyzje. Naszym gościem był Sebastian Żelozko, który kilka lat temu był uczestnikiem naszych warsztatów, jednak wyprowadził się, prowadzi samodzielne życie i pracuje. Beata Kolasa – Dalibóg – doradca zawodowy podkreśla, że aktywność zawodowa to szansa dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Życzymy Sebastianowi powodzenia i trzymamy kciuki za jego dalsze życie. Jego przykład daje nam dużo szans i nadziei, że nam również uda się.
Materiał przygotowali: Anna Osowska, Aleksandra Gwiżdż, Tomasz Jachimowski i Radosław Cybulski.

Komentarze (5)

 • 17 stycznia, 2022 o 19:31

  Super adycja

 • 17 stycznia, 2022 o 20:59

  Ta audycja nam się podobała jest bardzo super i Ok.

 • 17 stycznia, 2022 o 21:19

  Również trzymany kciuki , by udało się Wam zrealizować marzenia i spełniać się w pracy

 • 18 stycznia, 2022 o 07:19

  Tak bardzo super i ok

 • 18 stycznia, 2022 o 15:24

  Bardzo pokrzepiająca audycja. Pracuję w WTZ i każdy nasz uczestnik, który znajdzie pracę zawodową dla siebie jest dla nas powodem do dumy. Oby jak najwięcej takich osób, jak pan Żelozko. Gratuluję udanej audycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast