Zobrazowana emerytura – wywiad z malarką Anną Munia

image_pdfimage_print

Anna Munia – osoba o ogromnej wrażliwości, dziennikarka radiowa i telewizyjna, malarka mieszkająca od 1968 w  Krośnie. Maluje olejami, akrylami, akwarelami. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Znana z działalności charytatywnej. Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której opowiada o swojej fascynacji malarstwem i wspomina pracę dziennikarską.

 

Komentarze (9)

 • 17 stycznia, 2022 o 13:35

  Super adycja

 • 17 stycznia, 2022 o 21:10

  Ta audycja nam się podobała jest bardzo super i Ok z tej audycji można się dowiedzieć bardzo dużo..,

 • 17 stycznia, 2022 o 21:13

  Pani Anna ciepła i mądra osoba. Życzymy wielu inspiracji i sił do dalszej pracy.

 • 18 stycznia, 2022 o 12:11

  Podobała mi się ta audycja – brawo radio Sovo – brawo Anny.

 • 18 stycznia, 2022 o 14:27

  Brawo! dziennikarka i artystka super!!!

 • 18 stycznia, 2022 o 15:25

  pięknie opowiedziana pasja

 • 18 stycznia, 2022 o 18:00

  Piękna audycja o pięknej pasji. Bywałam na wystawach malarstwa Ani Munii. Mam obraz artystki. Miło wspominam wspólne niedzielne spacery, pobyt w Bóbrce i ogromną dynię, z której Ania ugotowała pyszną zupę dyniową.

 • 21 stycznia, 2022 o 19:34

  piekna audycja o pasji

 • 24 stycznia, 2022 o 11:17

  Piękne obrazy oraz piękna audycja bardzo widać zaangażowanie w prace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast