Przesądy? Czy jeszcze istnieją?

image_pdfimage_print

Czy zdarzyło się Wam chwycić za guzik w momencie, gdy zauważyliście na ulicy kominiarza wierząc, że to przyniesie Wam szczęście?

Albo czy zawróciliście kiedyś z drogi bo właśnie czarny kot przebiegł przez ulicę a to mogłoby przynieść nieszczęście?

A może wierzycie, że rozbite lustro to zła wróżba?

Jeżeli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć o przesądach to posłuchajcie naszej audycji.

Przy tworzeniu audycji korzystaliśmy z Wikipedii

Komentarze (6)

 • 29 listopada, 2021 o 12:21

  TA AUDYCJA MNIE SIĘ PODOBA .

 • 29 listopada, 2021 o 12:55

  Bardzo fajna audycja. Rozmawialiśmy na zajęciach o przesądach.

 • 29 listopada, 2021 o 16:17

  Ałdycia super i w porządku o przesądach bardzo mi się podobała ta ałdycia o przesądach ! ( Pozdrawiam słuchaczy radia sovo )

 • 29 listopada, 2021 o 18:57

  W przesądy nie wierzę, ale….. pluję przez lewe ramię jak zobaczę czarnego kota, który przebiega mi drogę 🙂 Fajna audycja! Gratuluję

 • 30 listopada, 2021 o 07:59

  Super adycja

 • 1 grudnia, 2021 o 11:47

  Dziękujemy za piękną audycje mogliśmy się dzięki niej dowiedzieć jak można pochodzić do tematu różnych przesądów np piątek 13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast