Weronika Drewniak: Gołębie moja miłość

image_pdfimage_print

Gołębiarstwo to takie hobby, z którym Górny Śląsk kojarzony jest bardzo silnie. Hodowlą gołębi zajmowali się przede wszystkim mężczyźni. Zofia Golder, dziennikarka Radia SoVo z UTW Bytom udowodni, że wśród pasjonatów gołębi są także panie. Poznajcie Weronikę Drewniak.

Ile kosztuje taki ptak? Jak się rozmnaża? Co sprawiło, że kobieta zaczęła hodować gołębie? Tego dowiemy się z audycji. Usłyszymy także ich gruchanie oraz fragment piosenki w wykonaniu „Karpowicz Family”.

Pięć praktycznych porad jak rozpocząć hodowlę gołębi

Strona dla hodowców gołębi

Komentarze (3)

  • 1 grudnia, 2021 o 16:10

    Bardzo mi sie podoba ta audycja jest ok.

  • 1 grudnia, 2021 o 18:54

    Super adycja

  • 3 grudnia, 2021 o 19:22

    super ptasia mama 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast