Rockowy nauczyciel. Jak połączyć światy i budować właściwe relacje z ludźmi

image_pdfimage_print

W dzisiejszym wywiadzie niezwykły człowiek. Rockmen, urodzony perkusista, pedagog, arteterapeuta oraz nauczyciel. Zapraszamy na ciepłą rozmowę z niesłychanie skromnym Tomaszem Kwiatkowskim, który opowie o różnych rodzajach relacji międzyludzkich. O tym jak radzić sobie ze stresem, o lockdownie, o relacjach podczas tras koncertowych i o swojej pasji muzycznej. Tego wszystkiego oraz jeszcze więcej dowiecie się słuchając naszego wywiadu.

W linku odnośnik do twórczości naszego gościa. Za perkusją Tomasz Kwiatkowski, miłego słuchania

Komentarze (3)

  • 29 maja, 2021 o 10:06

    super wywiad o muzyce rokowej bardzo ciekawy

  • 10 czerwca, 2021 o 14:13

    Super Audycja . Pozdrawiam

  • 10 czerwca, 2021 o 14:25

    Bardzo ciekawa rozmowa i wywiad przeprowadzony z Panem Tomasz Kwiatkowskim. Odsłuchaliśmy jego twórczość i muzykę i wpadła nam w ucho. Bardzo fajnie się przy tym bawiliśmy. Pozdrawiamy ze Skarszew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast