Sonda: A Ty jak dbasz o swoją planetę?

image_pdfimage_print

Idea troski o Ziemię łączy ludzi niezależnie od narodowości, wieku i statusu społecznego.

Grupa Radia SoVo z Koła przygotowała sondę. Monika Kwiatkowska zapytała mieszkańców Koła: Jak dbają o Matkę Ziemię? Co robią dla środowiska naturalnego?

Zachęcamy do wysłuchania i komentowania, może dowiesz się, w jaki sposób można dbać, albo sam masz super sprawdzony pomysł!

Komentarze (3)

  • 22 kwietnia, 2021 o 12:16

    Super! Na zakupy polecam torby z WTZ w Biskupcu

  • 22 kwietnia, 2021 o 21:00

    Pożyteczna audycja i dobrze poprowadzona. Warto posłuchać!

  • 24 kwietnia, 2021 o 13:40

    super wywiad o ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast