Poznajcie Stanisława – giżyckiego włóczęgę rowerowego

image_pdfimage_print

Wyprawa rowerowa to możliwość przeżycia wielkiej przygody co samo w sobie jest wystarczającym powodem by wsiąść na rower  i ruszyć w nieznane. Nasz gość opowie nam jak rozpoczął swą samotną podróż po świecie na dwóch kółkach.

Wschodni szlak rowerowy

 

Maroko

na granicy hiszpańskiej

Na granicy z Albanią

Przed wjazdem do Czarnogóry

Zamek Nuovo Neapol

Realizacja; Grażyna Pelc, Jola Brzuszkiewicz

Montaż; Grażyna Pelc, Jola Brzuszkiewicz

Lektor: Grażyna Pelc

Skład: Grażyna Pelc, Jola Brzuszkiewicz

Wydanie: Jola Brzuszkiewicz

Zdjęcia: Stanisław Baraszkiewicz

Intro: Zespół Jarzębiny z Wilkas

Komentarze (3)

  • 5 stycznia, 2022 o 07:12

    Super adycja

  • 5 stycznia, 2022 o 19:38

    Ta audycja nam się podobała jest bardzo super i Ok

  • 6 stycznia, 2022 o 10:00

    Super. Miałem przyjemność dojechać rowerem z Rzeszowa do Giżycka/Sulimy, gdzie Staszek mnie wspaniale ugościł. Podczas jednej z jego podróży na południe Europy odwiedził nas później w Rzeszowie. Świetny, życzliwy i otwarty człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast