Jak nie dać się oszukać na portalu randkowym?

image_pdfimage_print

W obecnym czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się portale randkowe. Czym są takie serwisy mogliśmy się dowiedzieć z wcześniejszego materiału umieszczonego oczywiście na stronie Radia SoVo.

Ten materiał przedstawia nam jakie zagrożenia czyhają na nas, czego nie wolno robić, czego się wystrzegać aby zminimalizować zagrożenia wynikające z korzystania z takiego serwisu.

Do wysłuchania materiału zaprasza Kamila Gołaszewska – Radio SoVo Żory.

Pod materiałem zamieszczam linki do przykładów oszustw matrymonialnym.

Linki –> Przykłady oszustw matrymonialnych na portalach randkowych:

Uwaga na internetowych oszustów matrymonialnych. Można zostać bez ukochanego i bez pieniędzy (czaschelmna.pl)

Zauroczone kobiety przekazywały oszustom pokaźne kwoty – Aktualności – Policja.pl

Oszust z portalu randkowego. Uwodził i wyłudzał pieniądze | Klaudia Ziółkowska, Magazyn TVN24

A w materiale wykorzystano podkład muzyczny „Utwór 486” ze strony:

https://www.front-music.pl/darmowe/

Komentarze (3)

  • 21 maja, 2021 o 18:15

    nie dac sie oszukać na portalu radkowym

  • 28 maja, 2021 o 20:15

    Chciałybyśmy poznać przystojnego chłopaka, żeby był miły, nie przeklinał, nie pił alkoholu, nie palił papierosów, żeby dostać kwiaty i się przytulić, ale trzeba być ostrożnym z nieznanymi osobami. Pozdrawiamy Radio SoVo – dziewczyny z Jarosławia

  • 28 października, 2021 o 13:20

    bardzo mi sie podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast