SONDA: Jak powinno wyglądać bezpieczne hasło używane w Internecie?

image_pdfimage_print

Radiowcy SOVO przeprowadzili sondę wśród mieszkańców Biskupca. Zapytaliśmy jak powinno wyglądać bezpieczne hasło używane w Internecie do naszych kont bankowych, aplikacji czy portali społecznościowych.

A jak państwo myślą? Co powinno zawierać bezpieczne hasło używane w Internecie do naszych kont? Czy posiadają Państwo bezpieczne hasła?

Komentarze (5)

 • 11 grudnia, 2020 o 09:09

  Ścieżka dźwiękowa extra Miło się słucha Super

 • 11 grudnia, 2020 o 09:13

  Fajna sonda

 • 21 grudnia, 2020 o 14:10

  Świetnie przygotowany materiał, a w szczególności ścieżka dźwiękowa… Bardzo dziękujemy za przygotowaną audycję, która posłużyła nam jako materiał do przeprowadzenia zajęć na temat tworzenia bezpiecznych haseł używanych w Internecie

 • 20 stycznia, 2021 o 10:27

  Bardzo fajny temat pozdrawiamy ze Zgierza

 • 5 lutego, 2021 o 07:38

  bardzo przyjemnie się słucha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast