Jak weryfikować informacje w sieci i nie dać się wprowadzić w błąd?

image_pdfimage_print

Dlaczego i jak należy weryfikować informacje w Internecie? Jak nie dać się nabrać na fake newsa? Co powinno zapalić u nas czerwoną – ostrzegawczą lampkę? Jeżeli ciekawi Cię ten temat, wysłuchaj naszej audycji z profesjonalnym dziennikarzem.

Komentarze (7)

 • 1 lutego, 2021 o 15:10

  Bardzo dziękujemy za informację i wiedzę przekazaną w materiale. Audycja potwierdza naszą zdobytą już wiedzę. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne wiadomości. Pozdrawiają Sówki ze Skarszew.

 • 2 lutego, 2021 o 09:33

  Bardzo dziękujemy za wyjątkową i ważną dla nas audycję na pewno wiedza którą tutaj uzyskaliśmy pomoże nam w rozróżnieniu prawdy czy kłamstwa w Internecie pozdrawiamy kolegów z radia w Mokrzeszowie PSONI Piasek

 • Pingback: Dowiedzieli się jak weryfikować informacje w sieci - Swidnica24.pl - wydarzenia, informacje, rozrywka, kultura, polityka, wywiady, wypadki

 • 10 lutego, 2021 o 09:42

  to jest super

 • 11 lutego, 2021 o 11:38

  to jest ekstra i sprjace

 • 16 lutego, 2021 o 10:42

  Bardzo dziękujemy za przygotowany materiał. Już wiemy, co to fake news!
  Pozdrawiamy z Bytomia!

 • 18 lutego, 2021 o 11:55

  to jest super ałdycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast