Stare dobre brzmienie audio. Kolekcja retro sprzętów

image_pdfimage_print

Grzegorz Muszytowski– kolekcjoner sprzętów audio z lat 80 i 90. Głównie zbierający sprzęty firm Technics i Unitra. Ma w swoim zbiorze kilkanaście zabytkowych odtwarzaczy dźwięku. Ponadto zbiera taśmy magnetofonowe z materiałami zespołów grających disco.

Kontakt: muszytowski789@gmail.com

Film o firmie Unitra

Katalog sprzętów retro audio

 

Komentarze (3)

  • 28 października, 2021 o 07:27

    Super adycja

  • 29 października, 2021 o 09:40

    Dziękujemy Panie Grzegorzu za wspaniałą audycje o pięknej pasji miło że są osoby które ratują takie sprzęty i słuchają muzyki sprzed lat pozdrawiamy

  • 6 listopada, 2021 o 20:09

    W porządku ta ałdycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast