„Małe Miasto” – projekt, który uczy przedsiębiorczości – relacja z wydarzenia

image_pdfimage_print

„Małe miasto” to projekt, który realizowany był w Kędzierzynie-Koźlu we wrześniu – jego głównym celem była nauka Przedsiębiorczości.  Projekt skierowany był do szkół podstawowych.

Kluczowym działaniem „Małego miasta” była  symulacja dorosłego życia przez uczestników, którzy uczyli się pracować, zarabiać, oszczędzać i wydawać pieniądze. W tygodniowym projekcie wzięło udział 110 dzieci. Uczestnicy mieli możliwość czynnego udziału w warsztatach edukacyjnych u przedsiębiorców reprezentujących różne branże, nas oczywiście najbardziej interesowała praca dziennikarza – swój wóz transmisyjny pokazali nam dziennikarze Radia Opole.

Jeżeli zainteresował Was nasz reportaż i ten właśnie projekt – możecie poczytać o nim więcej na stronie internetowej: https://tiny.pl/9r2mj

Materiał przygotowali: Aleksandra Gwiżdż, Agnieszka Faron, Tomasz Jachimowski.

Komentarze (3)

  • 25 października, 2021 o 16:07

    Super adycja

  • 26 października, 2021 o 10:31

    Audycja mówi o przebrzięrśćii skierowany do szkół podstawowych mówiącięj o przedsiębiorczości .

  • 29 października, 2021 o 10:03

    Piękna inicjatywa ponieważ ważne jest nauczyć dzieci szacunku i tego co będzie w przyszłości pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast