O boksie i innych aktywnościach z Mateuszem Trycem

image_pdfimage_print

W Powiatowym Środowiskowym domu Samopomocy typu B w Wyszkowie odbyło się spotkanie z Mateuszem Trycem – zawodowym bokserem i medalistą Mistrzostw Polski. Obecny dorobek sportowca wynosi – 12 wygranych walk w tym 7 przez nokaut oraz zero przegranych! Jeżeli jesteście ciekawi i szukacie inspiracji na wolny czas, to zapraszamy do wywiadu! A linka podaj dalej!

https://www.facebook.com/trycmateusz

https://www.youtube.com/user/szczebello

Komentarze (4)

 • 25 października, 2021 o 11:01

  Uczestnicy Powiatowego Środowiskowego domu Samopomocy typu B w Wyszkowie spotkali się z zawodowym bokserem i medalistą Mateuszem Trycem mistrzem Polski. Spotkanie przebiegoło w przyjażnej atmosferze. Obecny dorobek sportowca wynosi -12 wygranych walk w tym 7 przez nokaut oraz zero przegranych!.

 • 25 października, 2021 o 15:27

  Super adycja

 • 29 października, 2021 o 10:10

  Bardzo dziękujemy za audycje zainspirowało nas słowo triatlon chętnie poznaliśmy audycje na ten temat a poza tym piękna audycja gdyż boks o taki męski sport

 • 29 października, 2021 o 17:50

  Fajna audycja pozwala bardzo dużo dowiedzieć się o sporcie
  Pozdrawiamy Grupa Centrum DZWONI Warszawa;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast