Rzeźbienie piłą łańcuchową? O swojej pasji opowie artysta rzeźbiarz Leszek Jackowski

image_pdfimage_print

Rzeźbienie w drewnie to sztuka wymagająca niezwykłych umiejętności.
Jakie drewno najlepiej nadaje się do rzeźbienia oraz jakie narzędzia i cechy charakteru są niezbędne do uprawiania tej sztuki – tego dowiecie się z naszej audycji. Zapraszamy.

Autorzy: Danuta Bochir, Jan Borysiuk.

Komentarze (6)

 • 23 lutego, 2022 o 14:47

  Super adycja

 • 23 lutego, 2022 o 17:04

  Ten filmik nam się podobał o obruce drewna.

 • 23 lutego, 2022 o 17:17

  Brawo Danusia i Jan.

 • 23 lutego, 2022 o 19:33

  Brawo Radio SoVo Oddział Olsztyn. Wczoraj opublikowana jedna, a dziś kolejna audycja. W miesiącu lutym to już pięć audycji i wszystkie jednakowo świetne. Gratulacje autorom.

 • 23 lutego, 2022 o 20:11

  Bardzo dziekujemy za miłe słowa. Staramy się jak możemy..

 • 25 lutego, 2022 o 18:17

  ten film podobał się o obróbce drewna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast