21 sierpnia – Międzynarodowy Dzień Latarni Morskich

image_pdfimage_print

Latarnia morska jakże dobrze znana żeglarzom i marynarzom… wskazuje drogę, mówi gdzie jesteśmy. W każdą trzecią niedzielę sierpnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Latarni Morskich. W tym roku wypada on niedzielę 21.08.2022 roku. Zapraszamy do zwiedzania latarni morskiej w Kołobrzegu.

Latarnie morskie w Polsce

Lista latarni morskich – Wikipedia

Widok z kamery na latarnie w Kołobrzegu

Strona latarni morskiej w Kołobrzegu

Komentarze (6)

 • 21 sierpnia, 2022 o 17:28

  Super adycja

 • 21 sierpnia, 2022 o 21:06

  Bardzo dobra audycja! Byłem kilka razy na latarni w Kołobrzegu ale dopiero teraz się o niej tyle dowiedziałem.

 • 27 sierpnia, 2022 o 11:40

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 26 sierpnia, 2023 o 17:43

  audycja super ok

 • 26 sierpnia, 2023 o 17:54

  Latarnia morska – znak nawigacyjny w postaci chrakterystycznej wieży umieszczonej na brzegu lub w wodzie lartarniowiec . Czasem wysyłają także sygnały radiowe radiolatarnia , natomiast w czasie mgły mogą wysyłać sygnały dzwiekowe .

 • 27 sierpnia, 2023 o 15:39

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast