Moim hobby jest zbieractwo. Zacząłem już jako przedszkolak – opowiada kapitan Andrzej Dominik

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania audycji o pasji, hobby. Z naszej audycji dowiecie się co rozwija hobby, jakie kolekcje warto mieć. Co znaczy katalogować kolekcję? Jaką zastosować metodę, żeby rozwijać hobby? Te i inne ciekawostki usłyszycie w rozmowie z kapitanem Andrzejem Dominikiem.

Komentarze (3)

  • 22 października, 2021 o 08:32

    ciekawa audycja gdyż bez zamiłowania i ciekawości monetami dziękujemy panu andrzejowi za tak piękną wypowiedz dzięki której nie tracimy wiary w ludzi z wielkim zamiłowaniem do swojego hobby

  • 22 października, 2021 o 10:58

    Cieszymy się, że audycja się podoba, Pan Andrzej bardzo ciekawie opowiada;-) i ma bardzo dużą wiedzę

  • 22 października, 2021 o 19:48

    audycja długoczasowa lecz słucha się jej z zaciekawieniem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast