Tańczą, śpiewają i dobrze się bawią – o hobby nyskich seniorów

image_pdfimage_print

Czy robienie tego, co lubisz pozwala Ci na miłe spędzenie czasu, a przy tym daje satysfakcję? Z pewnością tak. Dzięki zainteresowaniom nie myślimy o problemach, chorobach czy starości.
Zobacz jaki pomysł na spędzanie wolnego czasu mają seniorzy z Nysy.

 

 

Komentarze (4)

 • 24 października, 2021 o 23:39

  Super audycja i Was popieram. Dla mnie to pozytywny szok! Piękne seniorki roztańczone, uśmiechnięte i nawet macie dwóch panów. SUPEROVO!

 • 25 października, 2021 o 23:17

  Brawo, …teraz już wiemy, dlaczego nyscy seniorzy tak ostro szaleli na parkiecie w trakcie radiowego zlotu.

 • 29 października, 2021 o 10:30

  Piękna audycja ale niestety proszę popracować nad dźwiękiem gdyż charczy i szumi a dźwięk mowy jest nie słyszany

 • 28 grudnia, 2021 o 19:09

  Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast