SONDA: Mojemu Miastu z okazji urodzin

image_pdfimage_print

Miasto Gniew po raz 724 obchodzi swoje urodziny. Wiąże się to z rocznicą nadania temu pięknemu grodowi nad Wisłą praw miejskich. Jak każdemu Jubilatowi, także i Gniewowi wypada złożyć życzenia z okazji jego urodzin.

Zapytaliśmy gniewian, czego ich zdaniem warto życzyć miastu w dniu jego święta. Zapraszamy do wysłuchania audycji z życzeniami dla Gniewu.

https://www.gniew.ploficjalna strona Gniewa z informacjami o programie urodzin miasta

https://www.youtube.com/c/GniewskaTV – filmowe relacje z ważnych wydarzeń w Gminie Gniew

https://infogdansk.pl/gniew/ – krótka historia miasta Gniewa

Komentarze (2)

  • 27 września, 2021 o 09:56

    piękne połączenie historii z śpiewem bardzo dziękujemy za tak piękną audycję

  • 28 września, 2021 o 21:20

    bardzo dziękuje za tak pieknie połączenie historii i za łądną audycję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast