Rowerem przez Polskę – o pasji do dwóch kółek opowiada Agnieszka Hanke

image_pdfimage_print

Każdy z nas ma swoje pasje i marzenia. Wynika to z predyspozycji lub zamiłowania do pewnych rzeczy. Dla jednych jest to relaks i ucieczka od rzeczywistości, dla innych po prostu sposób na życie. Większość swojego czasu poświęcamy na pracę zapominając o tym że i umysł i ciało potrzebują odpoczynku i regeneracji. Nie od dziś wiadomo bowiem że najlepszy sposób na oczyszczanie umysłu przynosi nam aktywność fizyczna. To dzięki ruchowi pozwalamy aby nasz umysł i ciało odpoczęło i dotleniło swe komórki. Dzisiejszy wywiad przeprowadziliśmy z panią Agnieszką Hanke która większość swojego czasu wolnego poświęca na różne aktywności fizyczne. Rower to jej pasja a wyzwania które sobie postawiła świadczą o jej charcie ducha i wielkim zaangażowaniu sportowym. Zapraszamy do wysłuchania i refleksji.

 

https://youtu.be/ZCpeS0XVlKU

Komentarze (4)

 • 6 października, 2021 o 09:57

  Pani Agnieszko, gratulujemy, podziwiamy i trzymamy kciuki za rozwój Pani pasji 🙂

 • 6 października, 2021 o 17:42

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 • 8 października, 2021 o 16:52

  Ja też brałem udział w rajdach rowerowych. Mój największy dystans to 60 kilometrów . Gratuluję pani rowerowej przygody

 • 12 października, 2021 o 15:30

  Rajdy rowerowe to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, a 60 km to niezły wynik 🙂 Pozdrawiam i życzę kolejnych kilometrów na dwóch kółkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast