SONDA: Nasz pierwszy dzień szkoły

image_pdfimage_print

Pierwszy dzień września kojarzy się nam z końcem wakacji i początkiem roku szkolnego. W tym dniu zaczyna się przygoda ze szkołą. W dzisiejszej sondzie zapytaliśmy jak minął wam pierwszy dzień szkoły, czy wspominacie to dobrze, czy się denerwowaliście.. Co pamiętacie najbardziej: czy pierwszy dzień  w szkole podstawowej, w szkole średniej, a może na studiach. Nasza kariera szkolna dała nam dużo wiedzy i doświadczenia ale również przyjaźnie i znajomości. Pierwszy dzień września niesie za sobą wiele wyzwań i możliwości. Wszystkiego dobrego w rozpoczętym roku szkolnym życzy Radio SoVo Bytom.

 

Komentarze (7)

 • 18 września, 2021 o 10:55

  to jest bardzo interesujący wywiad bardzo wiele się dowidałam

 • 19 września, 2021 o 08:27

  pamietam moją ciekawość , nie rozumiałam co to jest szkoła:)

 • 20 września, 2021 o 08:33

  A czego się Pani dowiedziała?

 • 21 września, 2021 o 17:17

  Ja też się stresowałem :/

 • 22 września, 2021 o 14:11

  Pamiętam 1wrześna w podstawówce i liceum a to dlatego że posadzono mnie z koleżankami z którymi nadal się przyjaźnimy mimo że już nie mieszkamy w tym samym mieście. Ładna piosenka.

 • 25 września, 2021 o 14:44

  rok szkolny rozpoczyna się 1 września

 • 25 września, 2021 o 14:46

  pierwszy dzień szkoły kojarzy mi się z koncem wakacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast