Płyta winylowa – dźwięki o najlepszym brzmieniu

image_pdfimage_print

Płyty winylowe dla miłośników muzyki są kultowe. Dziś przeżywają swój renesans, wiele osób pragnie zakupić gramofon i słuchać brzmień właśnie z tego nośnika. O pasji do muzyki, o wyjątkowych aspektach i wielu zaletach płyt winylowych oraz o kilku niezwykle ciekawych spostrzeżeniach i historiach opowiedział nasz gość – pasjonat, hobbista i prawdziwy wielbiciel muzyki – Pan Jarosław Kowalski.
A czy Wy mieliście okazję wsłuchać się w dźwięki płynące z płyt winylowych? Mamy nadzieję, że nasza audycja sprawi, że sięgniecie po nie!

Komentarze (4)

 • 3 marca, 2023 o 14:28

  Super adycja

 • 4 marca, 2023 o 16:42

  Ta audycia mnie się podobała jest super.

 • 7 marca, 2023 o 10:58

  Bardzo dobry dobór materiału. Materiał na czasie.

 • 17 kwietnia, 2023 o 19:53

  Ta audycia jest bardzo ciekawa i mnie się podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast