Postanowienia noworoczne. Sonda 2021 rok

image_pdfimage_print

Jakie Masz postanowienia noworoczne? Czy rok 2021 jest tym przełomowym. Koniec roku oraz jego początek jest wyjątkowym czasem dla każdego. To czas podsumowań. Czy ten rok należał do udanych? Czy nauczyłeś się czegoś nowego? A może przez wszystkie wydarzenia obecnego czasu zacieśniłeś/ łaś więzi z bliskimi. Za rok o tej porze będziemy w innym miejscu, może nasze priorytety się zmienią, na pewno i My sami się zmienimy. 365 dni jest jedyną skalą i miarą podsumowań. Życzymy Wam oraz sobie przede wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, optymizmu i wiary. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

 

Komentarze (10)

 • 5 stycznia, 2021 o 12:43

  Ja planuję lepiej się odżywiać i regularniej. Zamówiłam nawet sobie catering. No i więęęęęcej ruchu, bo w okresie pandemii strasznie to zaniedbałam

 • 6 stycznia, 2021 o 18:49

  Chcemy serdecznie podziękować naszym tak bliskim kolegom z Bytomia nasze postanowienia noworoczne są takie żeby wspierać się na wzajem pomagać słabszym kolegom pomagać rodzicom w trudnych chwilach i być bardziej wysportowanym i chcemy rozwijać swoje kompetencje cyfrowe pozdrawiamy

 • 7 stycznia, 2021 o 07:52

  Bardzo fajna audycja. Warto posłuchać.
  Gratulacje dla całej ekipy Radia SoWo.☺️

 • 7 stycznia, 2021 o 08:02

  Witamy serdecznie !!! Głównym postanowieniem noworocznym słuchaczy Radia SoVo w Alojzowie jest bycie jeszcze lepszym dla innych i siebie samego. Pozdrawiamy !!!

 • 7 stycznia, 2021 o 12:38

  Ja postanawiam w 2021 mniej jeść !!! ale to od jutra ;P

 • 7 stycznia, 2021 o 15:17

  Witamy w nowym roku i pozdrawiamy ze Skarszew. Wszystkim życzymy realizacji założonych planów, Sówki Skarszewy. Nasze postanowienia noworoczne to: Emilka więcej ćwiczeń, grania w siatkówkę, Roman granie w siatkówkę, koszykówkę, więcej sportu, Beata: więcej ruchu i sportu dla zdrowia, Magdalena- dużo tańców rozwijanie talentów malarskich, Ania- dużo spacerów, sportu, przeczytanie jak największej ilości książek, Paweł- wziąć udział w zawodach biegowych, czytać jak najwięcej książek, zaoszczędzić ustaloną kwotę gotówki na wakacje.

 • 7 stycznia, 2021 o 17:59

  Moim marzeniem jest żeby skończyła się ten COVID żeby można było jeździć na różne wycieczki moim marzeniem jest zwiedzić kabinę maszynisty bo ja mam takie marzenia i zmienić nowy samochód

 • 8 stycznia, 2021 o 16:05

  Bardzo podobają nam się Wasze postanowienia. My też chcemy zadbać od o swoje zdrowie Nowym Roku. Przy ładnej pogodzie chcemy korzystać ze świeżego powietrza. Dziś nauczyliśmy się z korzystać z prognozy pogody w internecie. Pozdrawiamy: Ania, Agata, Karina, Agata, Kamila, Marysia, Dominik, Maciek, Łukasz, Rafał i Ela.

 • 12 stycznia, 2021 o 09:40

  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Nasze postanowienia to przede wszystkim więcej uśmiechu, więcej się ruszać, chodzić na spacery. Pozdrawiamy.

 • 5 lutego, 2021 o 07:53

  bardzo twórcze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast