SONDA: Czy spotkałeś się z hejtem, jak on wygląda i jak można się przed nim bronić

image_pdfimage_print

W obecnych czasach chyba każdy spotkał na swojej drodze hejtera internetowego. Więcej o zjawisku i o tym jak sobie z nim radzić w audycji dziennikarzy z Bytomia.

 

Komentarze (6)

 • 17 grudnia, 2020 o 15:03

  Fajna pouczająca audycja i jak to się mówi krótko zwięźle i na temat. Pozwoliła nam na sprawdzenie naszej wiedzy w tym temacie. Dziękujemy i pozdrawiamy

 • 30 grudnia, 2020 o 17:44

  Ciekawa audycja o hejcie. Dużo wyjaśnia

 • 4 stycznia, 2021 o 15:37

  Bardzo podobała nam się ta audycja, którą nagraliście. Życzymy Wam dalszych sukcesów w Radiu Sovo i wielu ciekawych pomysłów.

 • 14 stycznia, 2021 o 09:40

  to bylo super

 • 20 stycznia, 2021 o 10:41

  super bardzo fajne i bardzo ciekawe

 • 21 stycznia, 2021 o 13:50

  świetna audycja, zrozumieliśmy ją dokładnie, pozdrawiamy słuchacze z Przemyśla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast