Czy pod choinką znajdziemy swój wymarzony prezent? Ile wydają i czego pragną Polacy?

image_pdfimage_print

W dzisiejszej audycji dowiecie się ile wydamy na święta i jakie prezenty będą numerem jeden pod choinkę. Czy wiesz jaki prezent wybrać ? W naszym rankingu dowiesz się co chciałaby otrzymać  Babcia, Mama oraz Tata. Zapraszamy 

 

Komentarze (2)

  • 16 grudnia, 2020 o 13:30

    super audycja były plusy i minusy w audycji plusem to że była mowa o prezentach a minusem dźwięk kiepski trzeba popracować nad dźwiękiem sebastian słuchaczy radia sovo pozdrawiam.

  • 5 lutego, 2021 o 07:29

    to jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast