Poszukiwacze zaginionych skrytek. O fenomenie Geocachingu

image_pdfimage_print

Nasza redakcja wspólnie z redakcją Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Krosna postanowiła zająć się tematem Geocachingu. Czym jest? Na czym polega jego fenomen? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej audycji. W ramach wprowadzenia do tematu postanowiliśmy odnaleźć w naszym mieście jedną ze skrytek. Poniżej znajdują się zdjęcia z naszej wyprawy i znalezienia skrytki.

Zapraszamy też do obejrzenia materiału filmowego stworzonego przez redakcję UTW z Krosna: https://radiosovo.pl/zakladanie-skrytki-w-geocaching/.

Aplikacja do szukania skrytek której używamy

Portal na którym można założyć konto do zabawy w Geocaching

Polski portal Geocachingowy

Fanpage Geocaching Polska

Komentarze (5)

 • 26 sierpnia, 2021 o 09:17

  Bardzo fajny i ciekawy temat. Oraz super pomysł na spędzenie aktywnie czasu wolnego

 • 26 sierpnia, 2021 o 09:23

  Bardzo fajny i ciekawy temat. Oraz super pomysł na spędzenie aktywnie czasu wolnego

 • 27 sierpnia, 2021 o 22:13

  Pozdrawiamy dziennikarzy z WTZ Tczew. Brawo!

 • 9 września, 2021 o 11:09

  to jest bardzo inspirujące

 • 13 września, 2021 o 17:35

  Super się udała nam audycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast